• Ново
Аукафа модерен софа кревет, каучи и софи за дневна соба, кауч за софа со рака со рака за нокти, мебел за спиење на седиштата, капацитет за тежина од 500 bs, лесен за склоп
zoom_in

Аукафа модерен софа кревет, каучи и софи за дневна соба, кауч за софа со рака со рака за нокти, мебел за спиење на седиштата,

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Карактеристики 1. Одгрозете сегменти за мебел за домови за мал простор : Софа под 100 инчи 2. Солидна и издржлива : Еукалиптус дрво рамка и цврсти разбојници нозете ги прават софата сетови за дневна соба можат да поддржат најголема тежина од 500 IB. 3. Се вклопуваат во кој било стил на деко : фино ленено материјал, едноставен современ стил и класична боја, сите се вклопуваат во секаков вид деко -тема. 4. Лесно да се соберат : Сите парчиња само се лизгаат заедно за неколку минути. Вклучени се и алатки. 5.Нета : Пред да ја поставите вашата нарачка во овој тросед, проверете дали вашата адреса за испорака и телефон #се точни. Превозникот ќе ве повика за да го потврдите специфичното време на испорака и некој треба да биде достапен за да го потпише. Покрај тоа, нашата товарна испорака е само испорака на „самопослужување“ само без лифт порта. За повеќе детали, погледнете во политиките за испорака .Ти благодарам многу! Продажба на точка 1. капацитет на тежина : 500 bs 2. лесно да се соберат 3.solid и издржлива целокупна големина 2p софа : l : 55.9 ”w : 30.7” h : 33.8 ”3p софа : l : 76.3” w : 30.7 ”h : 33.8” Капацитет на тежина : 500 bs Спецификации : материјална површина : Флекс ентериер : 100% нов сунѓер + пролетна рамка : Еукалиптус дрво рамка + Собрание на пена Потребно е : 20 мин. Аука модерен софа кревет, каучи и софи за дневна соба, lovesубов со софа софа со нокти, 2 седиште Мебел за спиење, капацитет за тежина од 500 bs, лесен за склопување, кафеава.

Им се допаѓа и на купувачите..