• Ново
Гизмо возачи Бебе возач мраз-сина влече снежна санка за мали деца, килограми, на возраст од месеци +
zoom_in

Гизмо возачи Бебе возач мраз-сина влече снежна санка за мали деца, килограми, на возраст од месеци +

DEN 1119.84

Износ
check Во продавницата.

Велосипедистот на Gizmo Riders е влечка снежна санки за бебиња и новороденчиња со лента за влечење и безбедносна лента од 3 точки. Овој удобен Богган е дизајниран безбедно да го повлече вашето бебе или новороденче низ градот во снег или на падините. Неговото седиште за пена е нежно заоблено за да се усогласи со грбот на бебето или детето, додека неговата безбедносна лента од 3 точки гарантира дека вашето дете е безбедно закопано на место во секое време. Наменет на возраст од 6 месеци до 3 години и до 55 фунти, возачот на велосипедистите Gizmo е удобен, безбеден и забавен влечен сад за бебиња и мали деца. Гизмо возачи Бебе возач мраз-сина влече снежна санка за мали деца, 55 фунти, на возраст од 6 месеци +. Потпирачот за грб на агли спречува вртење : Стабилноста на санката беше темелно тестирана против вртење. Поставувањето на потпирачот за грб под агол од 80 °, практично ја елиминира можноста за лежење на санки. Во овој Богган можете да го насочите вниманието на она што е напред во снегот. Удобно седиште против пена со лизгање за да го задржите вашето дете на место и да обезбеди малку дополнителна топлина се обликува директно во полиетилен со голема густина што го прави ова новороденче снег кој е отпорен на ладно време. Боја : Ледено-сина нане портокалова чудовиште розова и мистична зелена боја.

Им се допаѓа и на купувачите..