• Ново
Клуб Оригинални Крекери, оз
zoom_in

Клуб Оригинални Крекери, оз

DEN 79.68

Износ
check Во продавницата.

Уживајте во вкусно едноставно грицкање од грст со ронлив, путер вкус на Оригиналните Крекери На Келог со големина На залак. Вклучува кутија Од 1, 11 унца Клубски Мини со класичен вкус и лесно бришење прашина од сол во секој совршено зачинет мал крекер. Токму за малите прсти, тие се забавно уживање за дома, училиште или во автомобил. Направено без вештачки бои или вкусови, без сируп од пченка со висока фруктоза, 0g транс масти и без холестерол (3,5 g мононезаситени масти, 2g полинезаситени масти); Посегнете по кутија како идеална закуска помеѓу оброците. Истурете чинија за крцкање и грицкање за време НА ГЛЕДАЊЕ ТЕЛЕВИЗИЈА, играње времиња и ноќни игри. Дома се во кутии за ручек. Без оглед на приликата, можете да сметате на путерот, да се стопите во устата вкусот На Оригиналниот Клуб Минис На Келог е големо задоволство за децата и возрасните. Толку е едноставно. Полица-Стабилна/ Амбиент. Оригинални Крекери Од Кикирики-Фрееклуб, 11 мл : Уживајте Во лесната, ронлива и путерна вкусност На Оригиналните Крекери На Келог Во мини парчиња со големина на залак; Полица-Стабилна/ Амбиентална. Остри мали крекери со голем, путер вкус и прашина од сол се идеални за крцкање, џвакање и задоволување на желбите. Нема вештачки бои или вкусови, висок фруктозен сируп од пченка или холестерол (3,5 гр мононезаситени масти, 2г полинезаситени масти); 0г транс масти; Кошер Млечни производи. За дома и во движење; Пакет за возење со автомобил,училишен ручек, спортски игри или семејно време; Додај во рецепти за мешање закуски. Вклучува 1, 11 унца кутија крекери готови за јадење; Спакувани за свежина и одличен вкус. Без Кикирики. Без Холестерол.

Им се допаѓа и на купувачите..