• Ново
Чист Лист Сладок Чај Вистински Сварен Ладен Чај, 18. оз, Шишиња
zoom_in

Чист Лист Сладок Чај Вистински Сварен Ладен Чај, 18. оз, Шишиња

DEN 226.56

Износ
check Во продавницата.

На Чист Лист, не е во срцето на мастеринг чај. Велиме не на вештачки вкусови, не на чај во прав и концентрат, и не на ништо што не го прави нашиот леден чај подобар. Да речеме не на работите што не се важни - во чајот и во животот - за да можеме да кажеме да на повеќе работи што ги прават. Во Чист Лист не е во срцето на мастеринг чај.Да речеме не на работите што не се важни во чајот и во животот за да можеме да кажеме да на повеќе работи што ги прават. Велиме не на вештачки вкусови не на чај во прав и концентрирајте се и не на ништо што не го прави нашиот леден чај подобар. Да речеме не на работите што не се важни во чајот и во животот. значи, можеме да кажеме да на повеќе работи што ги прават.

Им се допаѓа и на купувачите..