• Ново
Валмек Безбедносен Брич Од Нерѓосувачки Челик Традиционален Машки Брич За Бричење Со Двоен Раб Рачна Алатка За Бричење Брич За Брада
zoom_in

Валмек Безбедносен Брич Од Нерѓосувачки Челик Традиционален Машки Брич За Бричење Со Двоен Раб Рачна Алатка За Бричење Брич

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Опис : . Одлична опција за подарок за вашиот татко или вашите сакани мажи. среброто носи шарм и уникатност на овој брич. Дојдете и погледнете. Карактеристики : . Долга рачка за држење, со хромирана завршница, удобна за држење. Изработен од нерѓосувачки челик, издржлив и практичен за употреба. Лесна и компактна големина, погодна за носење. Лесно се заменува едноставно за да се задржи и ново. Погоден за домашна и салонска употреба. Спецификација : . Тип : Алатка За Бричење. Материјал : Нерѓосувачки Челик. Боја : Сребрена. Големина На Предметот : Прибл. 11 * 4.2 * 2.4 цм / 4.33 * 1.65 * 0.94 во. Големина На Пакетот : Прибл. 10.5 * 4.2 * 2.5 цм / 4.13 * 1.65 * 0.98 во. Тежина На Пакетот : Прибл. 78г / 2.75 мл. Пакет Листа : . 1 * рачка за зафаќање со жилет, со хромирана завршница, удобна за држење. Изработен од нерѓосувачки челик, издржлив и практичен за употреба. Лесна и компактна големина, погодна за носење. Лесно се заменува едноставно за да се задржи и ново. Погоден за домашна и салонска употреба.

Им се допаѓа и на купувачите..