• Ново
Кинг колекција цврсто тврдо дрво во Мока - 3 4 5
zoom_in

Кинг колекција цврсто тврдо дрво во Мока - 3 4 5

DEN 2431.68

Износ
check Во продавницата.

Колекцијата Кинг нуди случајна должина, меки штици со средна обвивка. Оваа подот од бреза или хикорија се нуди во неколку природни кафеави тонови, што сигурно ќе додаде карактер во секој внатрешен простор. Еве што може да додаде оваа колекција во вашиот ентериер : погледнете и чувствувајте : Овој тротоарите на одделение ABCD овозможува многу карактер со јазли и раздели очигледни во текот на вашиот ентериер повеќе рустикален и антички изглед и чувство што е засилено со завршна обработка на рака. Издржливост : Нашите дрвени предмети се мелени и завршени да траат со генерации и можат да издржат секојдневно носење создадено од области со високи сообраќајни места во вашиот внатрешен простор. Family & PET пријателски за домашни миленици : Нискиот сјај го олеснува криењето на гребнатинките и вдлабнатините што го прават тоа Совршен тротоарите за семејства со деца и/или миленичиња. Лесно да се одржи : Нема восок алуминиум оксид финишот е издржлив и полесен за чистење од повисоките завршни сјајни. на стил и се обезбедени само со цврсто тврдо дрво. Лесно за инсталирање : Нокти или глави од овие прекрасни подови на јазикот и жлебовите што се најпосакувани за професионални монтери и лесни за DIYERS. Производ на ширина : 5 "Должина на производот Макс : 48 " Должина Производ Мин : 12 "Должина Производ АВГ : 28 " Дебелина : 0,75 "Видови : дабови видови Ботанички : Quercus, SPP одделение : ABCD Апликација : Residential Finish : Urethane Заврши детали : Работено/раскошно ниво на сјај Ниво : Ниско-сјајно обоено нијанса : Да Профил : Јазикот и жлебот Тип на раб : Компатибилен со зрачење на топлина : Не се препорачува фактор на отпад : 5% инсталација под одделение : Не препорачан прицврстувач : Препорачано растојание за прицврстувачи : Секој 6 "-8 ", 3 "Од таблата завршува Тип на инсталација : Сертификација на нокти или главен дел : Лејси АКТ во согласност со станбената гаранција : 25 години Комерцијална гаранција : 3 години завршете гаранција : Изгледот на доживотно време и чувствува : Овој тротоарите на одделение АБЦД овозможува многу на карактер со јазли и разделувања очигледни во текот на вашиот ентериер повеќе рустикален и антички изглед и чувство што е засилено со завршница на рацете . Издржливост : Нашите дрвени предмети се мелени и завршени да траат со генерации и можат да издржат до секојдневно носење создадено од високо Области со сообраќај на нозе во вашиот внатрешен простор . Пријателски за семејство и миленичиња : Нискиот сјај го олеснува криењето на гребнатинки и вдлабнатини што го прави совршен тротоарите за семејства со деца и/или миленичиња . Лесно за одржување : Нема восок алуминиум оксид финиш е издржлив и полесен за чистење од повисокиот сјај. Овие прекрасни подови на јазик и жлебови што се најпосакувани за професионални монтери и лесни за DIYERS.

Им се допаѓа и на купувачите..