• Ново
Awntech maui-l лев мотор со далечински моторизирано повлекување на трескање
zoom_in

Awntech maui-l лев мотор со далечински моторизирано повлекување на трескање

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Брендот Beuty-Mark на Awntech Maui-lx го остави моторот со далечински управувач што може да се повлече. Овој модел доаѓа во рачно и моторизиран со верзии за далечински управувач. Левиот мотор Maui-Lx со далечински управувачки трева : Тешка, рамка за професионална оценка е прашок обложена во бела боја. Достапните големини започнуваат со широк 8 „широк до 24“ со проекции од 7 'до 10'. Ткаенините се ткаени со 100 % раствор обоен акрилик, антимикробно предиво и се третираат со UV и обложувања отпорни на вода. Валентот може да се отстрани и чува во зима. Доаѓа со стандардни држачи за монтирање на wallидови. Достапно во повеќе бои и големини.

Им се допаѓа и на купувачите..