• Ново
Awntech New Orleans Spear Arms прозорец врата од врата
zoom_in

Awntech New Orleans Spear Arms прозорец врата од врата

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Theу Орлеанс копја на копја е марка за убавина од Awntech. Orу Орлеанс е многу популарен со домови и ресторани во резолуција. Но, немојте да се измамите од едноставната елеганција на Newу Орлеанс. Orу Орлеанс копја на копја : Целосна рамка под. Инженерски и тестиран за да издржи сериозни оптоварувања на ветер и снег. Ткаенините се изработени од 100 % раствор обоен акрилик. Лесно се склопува и инсталира. Рамката е произведена со структурни алуминиумски квадратни цевки. Awnings имаат можност да трансформираат драб надворешност на која било зграда. Достапно во повеќе бои и големини.

Им се допаѓа и на купувачите..