• Ново
Обновени Основни Иновации CRTB7001TL 7 Квадкор Таблет Со Слушалки И Таблет Ракав
zoom_in

Обновени Основни Иновации CRTB7001TL 7 Квадкор Таблет Со Слушалки И Таблет Ракав

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Основните Иновации 7-инчен таблет карактеристики Андроид 10 (Оди Издание), кои ви даваат најдоброто Од Андроид додека работи полесни и заштеда на податоци. Опремен со моќен четири-јадрен процесор од 1,5 GHz и 1gb RAM МЕМОРИЈА, ТАБЛЕТОТ CRTB7001 овозможува брзо стартување на апликацијата и одлични вкупни перформанси. Одликувајќи СЕ СО 16 GB вградено складирање и слот За микро SD картичка за дополнителна меморија, ќе имате многу простор за складирање на вашите омилени песни, видеа, апликации и е-книги. Слушајте музика и гледајте филмови со стил со вклучените слушалки и спакувајте го таблетот во неговиот соодветен ракав на крајот од денот за да се заштитите од испакнатини и гребнатини. Достапно во црна, сина, виолетова, виолетова и розова боја, има боја за секој член на семејството. Овој производ можеби не е сертифициран од производителот, но е професионално проверен, тестиран и исчистен од Обновени Продавачи и Добавувачи на Програми. Целосно функционален производ Во Како Нова Состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат приближно 12 инчи подалеку или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не се оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена доколку не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент. Карактеристики : најновата верзија На мобилниот оперативен систем Андроид На Google носи серија подобрувања во безбедноста и приватноста, 5g поддршка, гестови и нова Темна Тема. 7 инчи, Лцд, Екран На Допир, 1024 х 600, Микросд. Rockchip RK3326 C. 16gb системска меморија за интензивно мултитаскинг и Игри-Ram меморија СО ВИСОК пропусен опсег DDR3 RAM меморија за непречено извршување на вашите графички тешки компјутерски игри и апликации за уредување видео, како и бројни програми и јазичиња на прелистувачот одеднаш. Спецификации : Процесор И Чипсет Процесор Брзина : 1.50 GHz. Јадро на процесорот : Четиријадрена (4 Јадрена)Меморија. Стандардна Меморија : 1 Мк Складирање. Флеш Меморија Капацитет : 16 МК Дисплеј И Графика. Големина На Екранот : 7". Резолуција на екранот : 1024 х 600 вградени Уреди. Предна Камера/Веб Камера : Да. Задна Камера : Да. Оперативен Систем Платформа : Андроид. Оперативен Систем : Андроид 10. Капацитет на батеријата : 2400 m Ah. Форма Фактор : Чеша Разно. Содржина На Пакетот : 7" Таблет . Микро USB Кабел. Ѕид Полнач. Слушалки. Таблет Ракав.

Им се допаѓа и на купувачите..