• Ново
- ЕЗ Портокалова Рефлектирачка Стрелка И Обвивки Од Дрвја
zoom_in

- ЕЗ Портокалова Рефлектирачка Стрелка И Обвивки Од Дрвја

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Ц-ЕЗ Портокаловите Рефлектирачки Обвивки се направени од винил кој има рејтинг од 3 до 5 години. Тие се многу видливи во услови на слаба до нула светлина кога ќе бидат погодени од кој било извор на светлина. Малите обвивки со зелена стрелка се претходно исечени за да одговараат на секое вратило со стрелка или завртка со самострел и се доволно лесни во тежина (1,5 зрна) за да не влијаат на летот со стрелка/самострел. Овие во голема мера ќе ги подобрат шансите да се најде стрелка или завртка со самострел застрелан во услови на слаба до нула светлина. Поголемите обвивки за стрелаштво се претходно исечени за да одговараат на секаков вид дрвја за да ви помогнат да најдете штандови со малку поголема леснотија. Пакетот доаѓа со вкупно 29 налепници : 20 ленти со стрелки/самострел, 8 поголеми обвивки за држачи за дрвја и 1 налепница на прозорецот. Направени од винил со временски рејтинг од 3 до 5 години, видливи во услови на слаба до нула светлина, обвивките се претходно исечени за да одговараат на секоја големина стрелка/завртка со самострел и држач за дрвја.

Им се допаѓа и на купувачите..