• Ново
Acdelco Gm Оригинална Опрема 15-Пински Повеќенаменски Реле со Води Одговара изберете: 1990-CHEVROLET GMT-400, 1985-CHEVROLET S КАМИОН
zoom_in

Acdelco Gm Оригинална Опрема 15-Пински Повеќенаменски Реле со Води Одговара изберете: 1990-CHEVROLET GMT-400, 1985-CHEVROLET

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Acdelco Gm Оригинална Опрема Повеќенаменските Релеи се електрично контролирани прекинувачи кои отвораат и затвораат кола и се користат за повеќе Апликации На Системот A/C. Овие оригинални релеи за повеќенаменска опрема се замени препорачани ОД ГМ за оригиналните компоненти на вашите возила и се произведени за да одговараат на вашето гм возило, обезбедувајќи ги истите перформанси, издржливост и работен век што ги очекувате Од Џенерал Моторс. Магла Светлина Реле Одговара Изберете : 1990-1994 ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400 1985-1993 ШЕВРОЛЕТ С КАМИОН 1990-1994 ГМЦ СИЕРА 1987 ШЕВРОЛЕТ Р10 1995 ШЕВРОЛЕТ С камион 6 Цил 4.3 Л 1986-1996 ШЕВРОЛЕТ КОРВЕТА 1987 ШЕВРОЛЕТ В10 1991-1995 шевролет г20 1991-1993 ШЕВРОЛЕТ КАПРИС 1986-1992 ШЕВРОЛЕТ КАМАРО 1995 ШЕВРОЛЕТ БЛЕЈЗЕР 6 ЦИЛ 4.3 Л 1985-1995 ШЕВРОЛЕТ АСТРО 1985-1994 ШЕВРОЛЕТ БЛЕЈЗЕР 1987-1994 ШЕВРОЛЕТ ПРИГРАДСКИ 1987-1988 шевролет р30 1991-1993 ГМЦ СОНОМА 1991-1996 ШЕВРОЛЕТ Г30 1987 ГМЦ Р15 КОНВЕНЦИОНАЛЕН 1977-1979 кадилак девил 8 ЦИЛ 7 Л 1991-1993 БУИК РОДМАСТЕР 1984,1985,1987-1992 Кадилак Девил 1989-1991 шевролет р3500 1987 ШЕВРОЛЕТ В20 1991-1992,1994-1995 ГМЦ РЕЛИ ВАГОН / ВАН 1991-1992 ПОНТИЈАК огнена птица И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО Нашиот Додаток За Вклопување ЗА Да Проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..