• Ново
А Фолија Наредени Покана Коверти, 1 8, Бела Со Сребрена Фолија, Рефус 250 Кутија
zoom_in

А Фолија Наредени Покана Коверти, 1 8, Бела Со Сребрена Фолија, Рефус 250 Кутија

DEN 304.00

Износ
check Во продавницата.

Џем Хартија® Бели Пликови За Покани А8 со големина од 5 1/2 х 8 1/8 инчи и се направени од мазна, висококвалитетна хартија од 24 килограми. Овие пликови имаат светла и разноврсна бела боја и имаат сјајни облоги од сребрена фолија одвнатре! Со прави клапи и сигурни затворачи за џвакање, овие пликови ќе ги чуваат сите затворени предмети безбедни додека патуваат низ поштата. Во овој пакет има вкупно 250 пликови. Нивните сребрени ентериери им даваат елегантен и празничен изглед кој е фантастичен за специјални прилики! Користете ги овие пликови за да испратите Божиќни честитки оваа година, покани за вашата свадба или годишна празнична забава и многу повеќе! Големина : 5 1/2ин х 8 1/8ин Боја : Бела Со Сребрена Фолија Поставата Количина : 250/Пакет Боја : Бела Со Сребрена Фолија Наредени Фолија дава плик природен изглед сјај. Големина : А8 (5,5 х 8,125 инчи) Одличен начин да ги направите вашите прилики уште поспецијални. Количина : 250 по кутија Пошта за импресионирање. Овие пликови се совршени за употреба за испраќање покани, честитки, РСВП, благодарници, подароци за родендени, дипломи, празници и многу повеќе. Карактеристики на пликот : директно затворање на гума за џвакање, висококвалитетна завршна обработка на ленена хартија, 30% рециклирана, внатре во пликот обложен со фолија.

Им се допаѓа и на купувачите..