• Ново
Живописен живот 5- Мултифункционално дрво и кондо, сиво, сиво, 45 “
zoom_in

Живописен живот 5- Мултифункционално дрво и кондо, сиво, сиво, 45 “

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Ibrивотот на мачки и кондо на животното животно е забавно за скокање, искачување, гребење и лов. Ова дрво со мачки има рампа за гребење на сисал, платформа за скокање и кадифен кондо. Повеќе објавувања на Faux-Fur и натписи завиткани од сисал поттикнуваат калење и гребење во посакуваната област. Грепањето го поддржува здравјето на ноктите за вашиот пријател со магла. Две перка се опремени со висечки играчки за да го вклучите инстинкт на вашиот манжет за лов и играње. Ова 5-ниво мачко дрво и кондо е одлично за домаќинствата со повеќе мачки. Вклучени се упатства за склопување. Собраната големина на производот : 19.3 ”l x 19.3” w x 44.5 ”H. Чувајте го Кити здрави и задоволни со живописот на мачки и кондо. Нашите производи се специјално направени со една цел на ум, гледајќи го вашето домашно милениче во најдобар случај. Со најразлични придонеси дизајнирани да ги одржуваат животните здрави, среќни и енергични, живописен живот се издвојува како бренд што навистина го става вашето милениче на прво место. Ако од која било причина вие или вашето домашно милениче не го сакате овој производ, ние ќе го замениме или ќе го замениме или Да ви ги вратат парите. За прашања, јавете се на 1-877-307-2192 или посетете. 5 нивоа на забава за скокање, искачување, гребење и лежење. Фукс-Фур и Сисал-обвиткани натписи. Платформа за скокање. Кадифен кондо на мачка. Рампа за гребење на сисал. Две перка со висечки играчки за мачки. Мека сива кадифен и сисал.

Им се допаѓа и на купувачите..