• Ново
Брег ТТ8607ЦП ПРЕДВОДЕНА Фокусирање Фенерче
zoom_in

Брег ТТ8607ЦП ПРЕДВОДЕНА Фокусирање Фенерче

DEN 638.08

Износ
check Во продавницата.

Искористувајќи Ја Чистата Оптика на Зракот со можност за извртување на фокусот, Фенерчето За Фокусирање На Чист Зрак Од 355 Лумени G50 е работен коњ за секојдневна употреба на различни растојанија. Додека е во режим на поплава, светлината фрла огромен круг на светлина што е подеднакво светла без никакви темни дамки. Потоа завртете го во режим на место и светлината ќе достигне далеку надолу со преоден ореол што овозможува голема површина за гледање околу тесниот зрак на самото место. Со посветеноста На Брегот на квалитетот, Фенерчето Г50 е отпорно на удари, отпорно на временски услови и НЕГОВАТА ЛЕР е практично нераскинлива. Фенерчето Г50 е поддржано од доживотната гаранција на Брегот против дефекти во материјалите и изработката. Тестирани И оценети според стандардите ANSI/FL1. 355 Лумени. 620 стапки Растојание Зрак. Пресврти Во Режим На Самото Место. 1,5-Часовно Време На работа на 3 ААА Батерии. Вклучува 3 ААА Батерии.

Им се допаѓа и на купувачите..