• Ново
Алуминиум за клучници CF Spartan
zoom_in

Алуминиум за клучници CF Spartan

DEN 271.68

Износ
check Во продавницата.

Држач на клучот на тастатурата. 3.5 "Севкупно. Вклучени се три комплети завртки (за да се одржат 4, 8 или 12 клучеви). О-прстените ги одржуваат копчињата прицврстени и овозможуваат прилагодување на напнатоста. Мијалници помеѓу копчињата за лесно распоредување. Држи до 12 клучеви. Копчињата и додатоците не се вклучени. Висат спакувани. Алуминиум за клучници CF Спартан.

Им се допаѓа и на купувачите..