• Ново
Луксуз коверти со покана, 1 4, Руби црвена, 50 пакувања
zoom_in

Луксуз коверти со покана, 1 4, Руби црвена, 50 пакувања

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

А7 Руби црвени покани за покана (5 1/4 "x 7 1/4 ") се длабоки, богати црвени обоени коверти направени од висококвалитетни акции од 80lb хартија совршени за покани, најави, картички, белешки и празници, овој плик Се одликува со елегантен квадратен грб на задниот дел А7 лесно се запечати со лента за кора и печат што се наоѓа на внатрешноста на задниот дел од задниот дел, а неговите димензии го прават идеалниот картичка 5 "x 7 " и фото -плик за социјални и покани цели, цели, цели на покана, цели, цели на покана, A7 е исто така одличен надворешен плик бидејќи лесно одговара на помали коверти со големина внатре (A1, A2, A4, A6) достапна обична, или печатена за прилагодување, брендирање и креативна употреба, почнувајќи од мали количини од 50 до големи количини од 50.000 И повеќе ако барате совршени коверти, ковертите на поканите А7 (5 1/4 x 7 1/4) се совршен избор и неверојатна вредност. Кликнете на копчето Yellowолта "Додај во количката " сега! Боја : Руби црвена. Големина : 5 1/4 во x 7 1/4 in. Количина : 50/пакет.

Им се допаѓа и на купувачите..