• Ново
Урбани 2-Во-Сите Сезони Водоотпорност Оригинална Опрема Замена Бришачи За Ауди П 22 Возачка Страна
zoom_in

Урбани 2-Во-Сите Сезони Водоотпорност Оригинална Опрема Замена Бришачи За Ауди П 22 Возачка Страна

DEN 257.76

Износ
check Во продавницата.

Ниту еден друг бришач не ја испорачува иновацијата и технологијата што Ја нуди Оригиналната Опрема За Замена На Бришачите За Водоотпорност На Урбанкс. ве молиме, проверете дали вашата автомобилска година, марка и модел се појавуваат во насловот на производот. Со нашата патентирана, 1 чекор лесна инсталација, ќе возите со нови бришачи за неколку минути.Совршен за вашиот Audi Q7 Во 2012 година. (Новиот и подобрен претходно инсталиран универзален адаптер се инсталира за неколку минути и одговара на 96% од сите возила на патот) Избегнувајте ги овие вообичаени проблеми И продолжете го животниот век на сечилата на бришачите следејќи ги овие едноставни чекори : • Чистете го шофершајбната секој пат кога ќе го наполните резервоарот за гас. • Повлечете ги сечилата на бришачите подалеку од шофершајбната во текот на зимските месеци за да спречите таложење мраз на гумениот гумен гумен и да спречите да се залепат на шофершајбната. Напредна технологија на сечилото-развиена за да ја следи искривувањето на шофершајбната на вашиот автомобил за мазно, чисто бришење и има универзален адаптер за лесна инсталација. Наместо тоа, користете стругалка за мраз или користете го одмрзнувачот за да стопите снег и мраз. Возете безбедно Со сечилата на бришачите Со високи перформанси на урбанкс. * Никогаш не користете ги бришачите на шофершајбната за да го одмрзнете шофершајбната. Овие уникатни сечила специјално дизајнирани да дејствуваат како водоотпорен директно на шофершајбната на вашиот автомобил.

Им се допаѓа и на купувачите..