• Ново
Фејлду 26+22 Бришачите На Шофершајбната Се Вклопуваат За Lexus RX400h + Премиум хибридна замена За шофершајбната на предниот прозорец на автомобилот, Комплет од 2
zoom_in

Фејлду 26+22 Бришачите На Шофершајбната Се Вклопуваат За Lexus RX400h + Премиум хибридна замена За шофершајбната на предниот

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Овие бришачи на шофершајбната се со високи перформанси и можат да ги издржат најтешките услови за возење и доаѓаат со извонредна издржливост. Овие бришачи што ја претвора силата на ветерот во униформен притисок за максимален контакт со шофершајбната. Ве молиме отстранете ја зелената пластична гумена заштитничка на сечилото на бришачот пред употреба. 100% Нови Бришачи, Висок квалитет и високи перформанси. Брза и Лесна инсталација, не се потребни дополнителни алатки. Количина : 2 парчиња - 1 бришач на страната на возачот и 1 бришач на страната на патникот . Материјал : Природна Гума Од Премиум Класа . Висок Квалитет : Обезбедува мазно, тивко, чисто бришење без размачкување. Ако има некој проблем по употреба на овие ножеви, ве молиме слободно контактирајте со нас, испраќање или враќање на средствата што ги ветивме. Дизајниран за вклопување, форма и функција, овие бришачи за да обезбедат висококвалитетни перформанси на бришење. . Клучни зборови : сечила За Бришачи На Шофершајбната Зрак Преден Возач патник двојно страничен прозорец бришач на бришачот лесен внатрешен штит зимски летен гумен хибриден без држач заменлив автомобил заменете ги деловите 26 18 24 22 17 20 19 14" инчен одговара за повеќето автомобили автомобилски делови екран виншолд индшилд 2 еез бришачи, вклучуваат 1 еез погонска страна и 1 еез совозачка страна. (Ве молиме прво отстранете го капакот на зеленото сечило пред инсталацијата!). Прецизно сечење, специјално измешан раб за бришење природна гума ги отстранува дури и најмалите капки за јасна видливост и побезбедно возење. БЕСПЛАТЕН ИСТ РАБОТЕН ДЕН ПРЕВОЗОТ ДИРЕКТНО ОД НАШИОТ МАГАЦИН - брзи брзини на испорака на вашите сечила за бришење загарантирани-прецизно избрани, внимателно спакувани и испорачани штети-без директно до вашата врата-Во Спротивно, Испорака или Враќање! Значи секое прашање ве молиме контактирајте не прво, прашањето ќе се реши додека не сте 100% задоволни. Издржливи Перформанси Бришачи Направени од цврсти за издржливо бришење во перформансите универзално во сите временски услови, обезбедувајќи максимална флексибилност што го подобрува видот и ги зголемува безбедносните перформанси. Премиум материјал бришачот на шофершајбната е директна замена,квалитетот и опремата се загарантирани, што го намалува влечењето, бучавата и подигнувањето на ветерот Спречува снег, Без ленти.

Им се допаѓа и на купувачите..