• Ново
Универзитет во Невада Билијард топката за решетки
zoom_in

Универзитет во Невада Билијард топката за решетки

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Совршена решетка е клучна за играта на билијард. Осигурете се дека вашите топки се прецизно разгалени во оваа официјално лиценцирана решетката за билијард. Изградбата на стирен со големо влијание гарантира долготрајна решетка што ја има својата форма. Секоја страна и точка на решетката има официјално лиценцирана уметност. Донесете дома официјално лиценцирана решетка на вашата маса за базени. Универзитет во Невада Билиард Бал Рак : Изградба на стирен со големо влијание. Официјално лиценцирана уметност од сите 3 страни и секоја точка на решетката. 15 капацитет на топката за топки со големина на регулатива. Димензии : 11,25 "x 12.375" x 1,25 ".

Им се допаѓа и на купувачите..