• Ново
Урбани Перформанси Панталони За Чистење Товар Со Четири Џебови За Мажи: Модерни Прилагодени Фит, Заострени Панталони За Медицински Пилинг за Нозе 9254
zoom_in

Урбани Перформанси Панталони За Чистење Товар Со Четири Џебови За Мажи: Модерни Прилагодени Фит, Заострени Панталони За Медицински

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Овие урбани Перформанси панталони за чистење товар со среден пораст за мажи ја карактеризираат нашата лесна, флексибилна ткаенина што ја отстранува влагата и отпорна на брчки со четиринасочно истегнување што се движи со вас. Прилагодено вклопување со заострена нога ќе му ласка на вашата форма без да го ограничи вашето движење. Еластичниот струк со врвка за влечење обезбедува приспособливо, сигурно вклопување, а четири џебови обезбедуваат доволно простор за вашите најважни работи. Ние дизајнираме квалитетни пилинзи и медицински униформи со универзална привлечност. Познато е дека урбаните пилинзи за жени работат напорно како и вие! Модерно Прилагодено Вклопување-Заострено за ласкање на вашата форма без ограничување на движењето; нашата Ткаенина со обична ткаење со Перформанси има 4-насочен супер истегнување за максимална удобност и флексибилност. Нашите брзи кул Плетени панели додаваат дополнителна вентилација ве одржуваат ладни во текот на денот. Оваа ткаенина што ја отстранува влагата, отпорна на брчки обезбедува живописни бои кои последно се мијат по миењето.;Дише;Фитил Од Влага;Отпорен На Избледување;Отпорен На Брчки;Супер Истегнување;4-Насочно Истегнување;Задржување На Обликот;детали за лента од Шевронен на џебот за товар;4 Џебови : 2 аголни џебови на колковите, 1 џеб за товар со прицврстување на логото, 1 заден џеб;еластичен струк Со среден пораст со врвка и јамки за појас за сигурно и прилагодливо вклопување;ладно миење Во Машина со слични бои. Не избелувајте. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно.; Редовно : 31 "Инсем, Кратко : 28 1/2" Инсем, Висок : 33 "Инсем;Големина Средно Отворање На Ногата : 17,75".

Им се допаѓа и на купувачите..