• Ново
Машка Долна Облека Боксер Гаќи За Дишење
zoom_in

Машка Долна Облека Боксер Гаќи За Дишење

DEN 461.44

Износ
check Во продавницата.

Големина : С Половината : 64-70см/25.20"-27.56" Големина : М Половината : 68-74см/26.77"-29.13" Големина : Л Половината : 72-78см/28.35"-30.71" Големина : XL Половината : 76-82см/29.92"-32.28" Големина : XXL Половината : 80-86см/31.50"-33.86" големина : хххл половината : 84-90см/33.07"-35.43" машки секси долна облека боксер гаќи за дишење забелешка : ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, чувство на Мека рака 2.Стилски и моден дизајн го прават вашиот попривлечен 3.Одлично за повик, секојдневно, партија или фотосесија, исто така одлична идеја за шоу подароци 4.It изработен е од висококвалитетни материјали, Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус 5.Секси и елегантно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : 100% сосема нов и висок квалитет. Пол : Машки Материјал : Полиестер дише и удобно Тоа ќе направи да изгледате повеќе секси Пакет Вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Долна Облека Големина Половината XXXL 84-90cm/33.07" -35.43 "Големина : XXXL Половината : 84-90cm/33.07 "-35.43" Фзм Машки Секси Долна Облека Боксер Гаќи Мрежа Дише Гаќи.

Им се допаѓа и на купувачите..