• Ново
Лументо Мажи Летна Дневна Тренингот Мини Панталони Секојдневен Влечење Задници Класичен Одговара Брзо Сува Шорцеви Со Џебови
zoom_in

Лументо Мажи Летна Дневна Тренингот Мини Панталони Секојдневен Влечење Задници Класичен Одговара Брзо Сува Шорцеви Со Џебови

DEN 193.60

Износ
check Во продавницата.

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Машки Летни Шорцеви На Плажа, Спортски Кратки Панталони, Салон Носете Кратки Жешки Панталони, Тип На Кратка Шема За Вежбање : Цврста Боја, Џебови, Врвка За Влечење : Светло Зелена, Сива, Морнарица Зелена, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 96% Најлон, 4% Спандексваист : висока Должина На половината : Кратка Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Дневно, Училиште, Одмор, Улица, Пикник, Плажа, Спортски Карактеристики : 1. Материјал : 96%Најлон, 4%Спандекс. Добра количина на истегнување, дишење, допир на кожата, прави да се чувствувате добро.2. Дизајн : Мажи летни шорцеви на плажа, еластични шорцеви за половината со џебови, спортски кратки панталони со цврста боја, лабави секојдневни шорцеви.3. Карактеристики : Лабаво вклопување, еднобојна, врвка за влечење, еластичен струк, џебови, секојдневни шорцеви за трчање за вежбање.4. Мажите брзи суви шорцеви се меки и погодни за кожата, совршени за спорт, фитнес, трчање, одмор, работа, забава, одмор и многу повеќе. Исто така е многу удобно за носење секојдневно.5. Човекот летна плажа жешките шорцеви се многу меки и удобни. Совршен за мода и класичен дизајн, го прави погоден за носење во сите прилики.Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Спортски Шорцеви (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Мажи Летни Шорцеви на Плажа, Спортски Шорцеви со Џебови, Лабави Секојдневни Кратки Панталони, Шорцеви за Вежбање. Материјал -96%Најлон, 4%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Мажи Летни Шорцеви На Плажа, Еластични Шорцеви За Половината Со Џебови, Спортски Кратки Панталони За Трчање, Лабави Секојдневни Шорцеви За Одмор. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Кратки Панталони Совршени За Работа, Секојдневно, Трчање, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење, Датуми, Викенд, Датуми, Плажа, Одмор, Улица, Патување. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.

Им се допаѓа и на купувачите..