• Ново
Потпис од Леви Штраус и Ко.
zoom_in

Потпис од Леви Штраус и Ко.

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Потпис од Леви Штраус и Ко. Машките шорцеви од Jeanан изгледаат како вашите омилени, фармерки од 5 џебни горе, но застанете веднаш над коленото за да се сместат потопло време. Премиум флексибилниот тексас ве одржува удобно без оглед на тоа што сте. Тие се совршени за авантури, привлекувачи и само дружење. Врвот со омилената мета или качулка и добро сте да одите. 99% памук/1% еластан. Тексас. Флекс. Седи под половината. Inseam : 11 ". Zip Fly. Styling 5-џеб. Премиум флексибичен тексас. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе од нашите одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата продавница за одржлив стил за да дознаете повеќе : https : // www .

Им се допаѓа и на купувачите..