• Ново
Ранчо RS9000XL RS Амортизер Одговара изберете: 1969-CHEVROLET K10, CHEVROLET V10
zoom_in

Ранчо RS9000XL RS Амортизер Одговара изберете: 1969-CHEVROLET K10, CHEVROLET V10

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Добијте премиум контрола и перформанси со ранчо rs9000 XL шокови. Препознаена како прва серија за рачно прилагодлива контрола на возење со девет позиции на теренскиот пазар, шоковите RS9000 XL се идеални за употреба на пат и надвор од патот, влечење и многу повеќе. ДЕВЕТ НИВОА НА ПЕРФОРМАНСИ копчето за лесно прилагодување со Девет позиции овозможува прилагодена контрола на амортизацијата и цврстина за флексибилност на патот и надвор од патот. ДИЗАЈНИРАН за ВРЕДНИ ВОЗИЛА Идеален За залихи или подигнати камиони, Теренци и Џипови што влечат, влечат или излегуваат од патот. ИНДУСТРИЈАТА ПРВО користи Признати како првите девет позиции рачно прилагодливи шок серии на теренскиот пазар. Дополнителни Функции Заврши : Насликани. Одговара Изберете : 1969-1986 ШЕВРОЛЕТ К10 1987 ШЕВРОЛЕТ В10 1970-1974,1976,1980-1991 ШЕВРОЛЕТ БЛЕЈЗЕР 1986 ШЕВРОЛЕТ Д30 1969-1986 ШЕВРОЛЕТ К20 1987 ШЕВРОЛЕТ В20 1977-1985 ШЕВРОЛЕТ К30 1969-1986 гмц к1500 1987 гмц в15 КОНВЕНЦИОНАЛНИ 1981-1991 шевролет приградски 1989-1991 шевролет В3500 1987-1988 Шевролет в30 1969,1971-1986 ГМЦ К2500 1987 гмц в25 КОНВЕНЦИОНАЛНИ 1974-1991 гмц приградски 1970-1991 Гмц џими 1977-1986 Гмц к3500 1987-1991 гмц в35 конвенционални И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Им се допаѓа и на купувачите..