• Ново
Takeya Tritan 40oz Spout шише 2pk Clear, океан
zoom_in

Takeya Tritan 40oz Spout шише 2pk Clear, океан

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Пакетот Takeya Tritan два пакувања комбинира две наши Tritan Shatter Proof BPA-Tritan ™ пластични шишиња со посебна вредност! Секое шише го вклучува нашето изолиран испружен протек, што овозможува лесно пиење со една рака на теренот. Вклучени две шишиња! - Овој специјален пакет вклучува две шишиња 40oz по една посебна цена! Капакот за протекување на протекување : Секое шише Tritan без BPA доаѓа со иновативен капа на Spout што овозможува лесно пиење или истурање на една рака. Се одликува со заклучување на шарки што го задржува капачето надвор од вашиот пат додека пиете. Лесна рачка за носење јамка совршена за секоја авантура. Безбедна машина за миење садови. Шишињата Takeya Tritan ™ имаат иконска силуета со широка уста за лесно полнење и лесно чистење. Тританската пластика е разнишана и без БПА за раствор за хидратација без токсин. Гаранција за доживотно време : Прекрасно. Загарантирано. Takeya Tritan 40oz Spout шише 2pk Clear, Ocean.

Им се допаѓа и на купувачите..