• Ново
Главни места Oz розова пластична шише со вода со капаче за завртки
zoom_in

Главни места Oz розова пластична шише со вода со капаче за завртки

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Главни шише со вода од 22 унца со капаци од не'рѓосувачки челик и база - розова. Ова пластично шише со вода од 22 унца со капак е неверојатна вредност. Основата од не'рѓосувачки челик го спречува дното да не се крши кога се спушта и не'рѓосувачките челични завртки на капакот на силиконот со силиконски прстен за да не протекуваат. Материјалот за миленичиња е безбеден храна и БПА бесплатен и многу силен, нема да попушти или да се скрши ако падне. Нема што да се изгуби со ова неверојатно шише со вода. Овие се толку неверојатна вредност што препорачуваме да купите повеќе парчиња како подароци за семејството и пријателите! Оваа доаѓа во проucирна розова боја која е убава! Соберете ги сите достапни бои. Изградете ја вашата кујна од земја нагоре со сите прибор за готвење, софтвер за печење, чаши за хидратација и гушачи, кујнски алатки, вечера за вечера и други предмети што ви се потребни секој ден за да создадете успешно искуство со оброк. Главната колекција на кујната се фокусира на шарен и декоративен дизајн што се применува на едноставни основи, одржувајќи го вашиот секојдневен живот живописен и ефикасен.

Им се допаѓа и на купувачите..