• Ново
Тот Решетка За Сушење Шишиња-Зелена
zoom_in

Тот Решетка За Сушење Шишиња-Зелена

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

ОКСО Тот Решетка За Сушење Шишиња-гринрак ' високо за побрзо сушење. Чувајте ги шишињата покачени, безбедни и исправени со Решетката ЗА Сушење ШИШИЊА ОКСО Тот. Решетката За Сушење располага со најмалку осум шишиња и соодветни делови. Подигнатите ребра на дното на послужавникот обезбедуваат предметите да не седат во базен со вода, одржувајќи ги чисти, санитарни и суви. Дополнителен простор на предниот Дел на Решетката е корисен за мали делови. Отстранлива чаша може да се закачи на повеќе области од послужавникот и е идеална за детски прибор, сламки и капки за лекови. Аглите на фиоката се оптимално обликувани за лесно истурање на вишокот вода, а подигнатите стапала што не се лизгаат на дното на фиоката го олеснуваат кревањето. Оксо Тот Решетка За Сушење Шишиња - Гринки Карактеристики : Одговара на најмалку 8 расклопени шишиња за бебиња и нивните компоненти. Флексибилните боцки ги подигнуваат шишињата, брадавиците и деловите на пумпата за гради за да овозможат вентилација. Отворената површина со подигнати ребра обезбедува простор за мали делови и ги држи предметите подалеку од вода на дното на послужавникот; длабоките ѕидови содржат вода и аглите се обликувани за лесно истурање на вишокот вода. Чашата се прицврстува на повеќе области на послужавник и е идеална за прибор, сламки и капки за лекови. Решетката е безбедна за миење садови со врвна решетка и може да се користи за мали садови и чаши откако вашето бебе ќе заврши со употреба на шишиња. Стапалата што не се лизгаат овозможуваат стабилност и го олеснуваат кревањето на фиоката. Топ решетката машина за миење садови безбедно. Закачете ги високо за побрзо сушење. Чувајте ги шишињата покачени, безбедни и исправени со Решетката ЗА Сушење ШИШИЊА ОКСО Тот. Решетката За Сушење располага со најмалку осум шишиња и соодветни делови. Подигнатите ребра на дното на послужавникот обезбедуваат предметите да не седат во базен со вода, одржувајќи ги чисти, санитарни и суви. Дополнителен простор на предниот Дел на Решетката е корисен за мали делови. Отстранлива чаша може да се закачи на повеќе области од послужавникот и е идеална за детски прибор, сламки и капки за лекови. Аглите на фиоката се оптимално обликувани за лесно истурање на вишокот вода, а подигнатите стапала што не се лизгаат на дното на фиоката го олеснуваат кревањето.

Им се допаѓа и на купувачите..