• Ново
Г На Отворено Мегамеат Самострел Широки Глави Жито 102
zoom_in

Г На Отворено Мегамеат Самострел Широки Глави Жито 102

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Г5 На Отворено Мегамеат Самострел Широки Глави (3 Пакет) 100 Жито-Мм102со 3 сечила и масивни 2" дијаметар на сечење, Широката Глава на Мегамеат прави огромна штета, што значи кратки крвни патеки со среќни завршетоци за вас! Лесна за употреба јака за прицврстување ги одржува сечилата безбедни за време на летот за точност на точката на полето додека се отвора за да испорача масивен дијаметар на сечење 2" дијаметар на сечење при удар! Врвот На длето ја подобрува способноста На Механичката Широка Глава На Г5 Мегамеат да биста низ коските. Користете балистичка точка за совпаѓање (не е вклучена) за да ги видите овие широки глави на лов без да ги искинете сечилата остри од брич. Заменливи сечила и јака.Огромен дијаметар на сечење 2" дизајниран за самострели, Јаката За Напојување ги одржува сечилата безбедни за време на летовите, супер-острите сечила се отвораат сигурно на ударите, а јаката се заменува со Слободна Пракса Глава Г5 Мегамеат 100 Зрна Самострел Широка Глава 3 Пакет : Лесен за употреба - Само прицврстете ги сечилата и добро сте да одите. Супер едноставен, супер безбеден систем за Прицврстување на Ушите ги обезбедува сечилата при сите брзини на лакот за точноста на точката на полето додека се отвора за да испорача максимална штета при ударот. Изработени од 100% Челик, што ги прави сечилата супер цврсти-320% Посилни од алуминиумот на конкурентите. 2 Инчен Дијаметар На Сечење од 3 брич-остри ножеви. Самострел и Стандардни верзии достапни, во 100 или 125 жито. Задните сечила за распоредување и соодветниот агол на сечилото значи подобра пенетрација и поголема загуба на крв, што доведува до пократки крвни патеки за побрзо закрепнување на ранетата игра. Заменливите сечила и јаки се лесни за инсталирање. Користете балистичка точка за натпревар (не е вклучена) за да ги видите овие ловечки широки глави. Јаката за прицврстување ги одржува сечилата безбедни за време на летот. Супер-остри сечила се отвораат сигурно при удар. Доаѓа во 3 пакет. Нема сечило пред распоредување.

Им се допаѓа и на купувачите..