• Ново
Овални Полиран Нерѓосувачки Челик Нерф Барови, Изберете Dodge Ram Меморија 1500
zoom_in

Овални Полиран Нерѓосувачки Челик Нерф Барови, Изберете Dodge Ram Меморија 1500

DEN 2496.00

Износ
check Во продавницата.

6" Овални Странични Шипки 6 " широк, ое-стил цевка со тврди стомачни пластични крајни капачиња. 304 конструкцијата од нерѓосувачки челик да биде силна и навистина отпорна на ' рѓа. Огледало-како полиран нерѓосувачки челик заврши за светла, чиста акцент. Одговара Изберете : 2003-2006, 2008 ДОЏ РАМ 1500 СВ/СЛТ 2007 ДОЏ РАМ 1500 УЛ 2002.2009 ДОЏ РАМ 1500 2002 ДОЏ РАМ 2500 2002 ДОЏ РАМ 3500 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Им се допаѓа и на купувачите..