• Ново
16-Во Галерија Двојно Стакло Полица Со Пешкир Бар Во Полиран Никел
zoom_in

16-Во Галерија Двојно Стакло Полица Со Пешкир Бар Во Полиран Никел

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Додадете блесок на стил во вашиот декор со оваа украсна стаклена полица. Полицата може да се користи насекаде во домот за одличен простор за складирање на вашите производи. Галериската шина ќе ги чува вашите предмети безбедни додека интегрираната лента за крпи обезбедува креативен простор за вашите крпи. Калено стакло е дебело 3/8 Инчи и целиот хардвер е изработен од цврст месинг и завршен со најквалитетни материјали за да обезбеди живот на убавина. Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали. Направено со 3/8-во дебело калено стакло за безбедност и цврстина. Скриени завртка монтажа. Цврста месинг галерија железница ќе ги задржи вашите предмети безбедни. Паметниот дизајн вклучува интегрирана лента за крпи. Производите се обезбедени со ограничена доживотна гаранција.

Им се допаѓа и на купувачите..