• Ново
Среќен ден Трина виолетова позадина
zoom_in

Среќен ден Трина виолетова позадина

DEN 399.84

Износ
check Во продавницата.

На класичната привлечност на лентите им се дава дополнителни детали во овој дизајн на тапети. Мекиот јоргован позадина со потресено детали е наредена со ленти од лаванда за димензионален изглед. Trina Purple Pinstripe е подготвена, цврст лим винил позадина.465-8011 е подготвена, цврст лим винил позадина. Совршено за современиот декоратор, позадинските позадини на Lucky Day имаат најразлични отпечатоци и факс текстури кои ќе го надополнат секој стилизиран дом. Постигнете полиран и елегантен поглед преку огромен асортиман на дизајни, како што се ботанички, флорали, факс текстури, отпечатоци инспирирани од постелнина, традиционални дамаци и многу повеќе! Среќниот ден на брендот го вреднува квалитетот и стилот. Trina Purple Pinstripe позадина до среќен ден доаѓа на ролна што мери 20,5 инчи долга 33 стапки и покрива околу 56,4 квадратни метри. Оваа позадина нема повторување со случаен натпревар и е и чистак и може да се олупи. Подготвен цврст лим винил материјал; Нема повторување, случаен натпревар; Чиста може да се избрише и може да се опише; 20,5-во долга ролна од 33 метри; Опфаќа околу 56,4 квадратни метри.

Им се допаѓа и на купувачите..