• Ново
Дуалсенс Кадрава Пресврт Навлажнувачки Шампон, Од Голдвел-1. Литарски Шампон
zoom_in

Дуалсенс Кадрава Пресврт Навлажнувачки Шампон, Од Голдвел-1. Литарски Шампон

DEN 800.00

Износ
check Во продавницата.

Dualsenses Кадрава Пресврт Навлажнувачки Шампон Голдвел 1.5 Литар Ова Е претрупан шампон за видливо спакувани, сјајни кадрици и чувство на коса полн со отскокнување и еластичност. Таа создава мазна нова површина на косата. Карактеристики : .

Им се допаѓа и на купувачите..