• Ново
Хаск Масло Од Чајно Дрво И Шампон за Заживување На Рузмарин 12оз, Регенератор 12оз и Регенератор за Оставање, 6оз
zoom_in

Хаск Масло Од Чајно Дрво И Шампон за Заживување На Рузмарин 12оз, Регенератор 12оз и Регенератор за Оставање, 6оз

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Колекцијата Заживување На Маслото Од Чајно Дрво Хаск И Рузмарин е формулирана со масло за прочистување на маслото од чајно дрво за деблокирање на фоликулите на косата и рузмарин за ресетирање на скалпот и враќање на жиците. Оваа колекција ги отстранува нечистотиите додека ги храни и хидрира за освежени брави со здрав изглед. Хаск нуди производи кои се љубезни кон вас, љубезни кон планетата и љубезни кон сите. Без : сулфати, парабени, фталати, глутен, сушење алкохол и вештачки бои. Хаск Чиста Убавина Суровост-бесплатни 0% Сулфати И Парабени Најдобро за сув скалп. Смирува скалпот и ревитализира. Познато е Дека Маслото од Чајно Дрво има антибактериски својства, ова масло ги деблокира фоликулите на косата и ги храни корените. Рузмаринот е природен регенератор кој помага во хидратација и смирување на сувите, чешачки скалпи. Обезбедува чувство на ладење, пецкање. Ги отстранува нечистотиите од скалпот за здрава коса . Смирува и смирува додека ги кондиционира скалпот и косата. Мирис : чајно дрво и рузмарин.

Им се допаѓа и на купувачите..