• Ново
Мејбелин Боја Бисери Мермерна Сенка За Очи
zoom_in

Мејбелин Боја Бисери Мермерна Сенка За Очи

DEN 127.68

Износ
check Во продавницата.

Мејбелин Око Студио Боја Бисери Мермерна Сенка за Очи има димензионални . боја и рафинирана сјајност во голема разновидност на бои. Мермер, печена сенка за очи. Димензионална боја и рафинирана сјајност. 2 нијанси во секое дуо компактен. Клиентот ќе добие избрани Пет пакети одличен квалитет Голема Вредност Мејбелин Њујорк Студио Боја Бисери Мермерни Сенки Дуо : Печени. Димензионална боја. Рафинирана сјајност. 2 нијанси во секој компактен. Офталмолог тестиран. Безбедно за носителите на контактни леќи.

Им се допаѓа и на купувачите..