• Ново
Кора Работ Сенка Кутија: Дрво
zoom_in

Кора Работ Сенка Кутија: Дрво

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Прикажете скапоцени предмети и фотографии со оваа кутија за сенки на работ на кората. Лесно е да се персонализира со боење на иверица назад, а рамката од басово дрво додава рустикален допир за дополнување на декор во кабината или земјата. Можете исто така да ја користите оваа кутија за сенки на работ на кората како послужавник. Надворешни димензии : 9,3 х 11,3 х 3,6 инчи. Големина на рамката : 8 х 10 инчи Кора Работ Сенка Кутија : Дрво-9,3 х 11,3 х 3,6 инчи.

Им се допаѓа и на купувачите..