• Ново
Џетсонови Џорџ Џетсон Машки Костим
zoom_in

Џетсонови Џорџ Џетсон Машки Костим

DEN 719.84

Износ
check Во продавницата.

Станете омилена фигура на меѓугалактичкиот татко на сите оваа година кога ќе ги добиете сите украсени во Нашиот Костим Џетсон Менс Џорџ Џетсон. Со овој сет, ќе добиете се што ви треба за да скокнете во вашиот вселенски крстосувач и да ги истражите ѕвездите, планетите и галаксиите. Одликувајќи се со целосно печатен космички комбинезон кој ќе ве натера да изгледате и да се чувствувате како вашиот дом да не припаѓа на Земјата, туку во вселената, не сакате да го пропуштите овој единствен футуристички изглед на Џорџ Џетсон оваа година. Комбинезон.

Им се допаѓа и на купувачите..