• Ново
Лук Машина Рачен Лук Машина Машина Машина Зеленчук Машина Мултифункционален Миксер Домаќинство Лук Машина Кујна Гаџет
zoom_in

Лук Машина Рачен Лук Машина Машина Машина Зеленчук Машина Мултифункционален Миксер Домаќинство Лук Машина Кујна Гаџет

DEN 783.84

Износ
check Во продавницата.

Машина за Лук Рачен Машина За Лук Машина За Машина За Зеленчук Мултифункционален Миксер За Домаќинство Машина За Лук Кујнски Гаџеткарактеристики : Хеликоптер За Лук : Одлично За мали работи како мелење лук, ѓумбир, месо, зеленчук, кромид итн. Како што се зголемува времето на сечкање, храната станува помала и помала.Безбеден дизајн и висококвалитетен материјал : машината е изработена ОД абс+пп+компјутерски материјал, производот е еколошки и хигиенски и лесен За употреба работење : 304 дизајн на нерѓосувачки челик, многу остар и моќен. Мелење лук многу лесно. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : нашето тело за мини уништувач е одвојливо, може да се отстрани по употреба и да се измие директно со вода. Лесно за чистење без остатоци, многу погодно. Совети за загревање : прво излупете го зеленчукот/овошјето со тврда кожа. За тешко како моркови, цвекло, итн., пред-масло или микробранова печка пред користење на хеликоптерот за храна.Големина на производот : 3, 8Х4, 14 инчи Вклучување на производот : 1x Рачен Извлекувач На Лук Лук Машина За Машина За Лук Машина За Машина За Зеленчук Мултифункционален Миксер За Домаќинство Гаџет За Машина За Лук.

Им се допаѓа и на купувачите..