• Ново
Ископлена блуза за печатење на леопард на леопард на Squareенски врат
zoom_in

Ископлена блуза за печатење на леопард на леопард на Squareенски врат

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Забележана : блуза за печатење од леопард од лажичка што е во право на тренд за да ги надминете омилените дното. Продаден исклучиво на. Приближно. Омилени мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Омилен модел е носење со големина S. квадратно деколте. После печатење на леопард. Долги ракави со еластизирани манжетни. Еластично полите. 100% рајон. Машина за перење. Увезени. Ископлена блуза за печатење на леопард за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Им се допаѓа и на купувачите..