• Ново
Благородна куќа астабула затворен салон за чај, беж
zoom_in

Благородна куќа астабула затворен салон за чај, беж

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Трансформирајте го вашиот внатрешен простор со шик суштински што ќе се вклопи во секоја просторија. Рафинирано со беспрекорна структура која е дизајнирана и за удобност и за стил, овој салон за чаи е и пријатна и современа додаток на просторот за дневна соба. Одликувајќи се со прекрасно затегнување на копчињата, шиење на вафли и мазна структура на свињи, оваа дво-вооружена салон за чаи е совршено место за да се протега во релаксација. Совршено балансирајќи ја функцијата и стилот, овој салон за чаши ве поканува да се развивате во извонреден стил со својот спектакуларен дизајн. Благородна куќа Аштабула во затворен салон за чаши, беж : Вклучува : една (1) чај салон. Материјал : ткаенина. Состав на ткаенина : 100% полиестер. Материјал за рамки : дрво од бреза. Повеќе опции во боја. Боја на рамката : темно кафеава. Рачно изработени детали. Потребно е собрание. Димензии : 27,75 инчи длабок x 65,00 инчи широк x 23,75 инчи висок. Димензии на седиштето : 27,75 инчи длабоко x 62,00 инчи широк x 18,50 инчи високи.

Им се допаѓа и на купувачите..