• Ново
14 W 89 H средно-Америка винил, стандардна големина четири табла се приклучи на врвните ролетни со архиви, W завртки за инсталација на Shutter-Lok & Supports,-Musket Brown
zoom_in

14 W 89 H средно-Америка винил, стандардна големина четири табла се приклучи на врвните ролетни со архиви, W завртки за инсталација

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Рустикален, но сепак елегантен во форма, Четирите табли и Батен се приклучија на винил-блендата со заоблен врв е привлечен додаток на надворешноста на вашиот дом. Изберете од уникатни спецификации за висина на блендата и инч фракција за идеално вклопување. Нашата табла и винилните ролетни винил не се само прекрасни, туку се прават и со години на употреба и уживање. Издржлив обликуван винил има изглед на традиционален бленда за дрво, но со модерна издржливост. Винил е лесен, и се спротивставува на чипс, искривување, пукање и инсекти - вистински разноврсен архитектонски материјал. Нашите сопствени винилни ролетни се исто така обоени во текот на целиот период, така што тие нема да избледат или излукаат. Ограничена гаранција за живот на надворешни винилни ролетни. Винил -ролетни нема да попуштат или избледат. Најисплатливиот начин да додадете вредност во вашиот дом. Ролетни за сопствена големина за да одговараат на вашите потреби за блендата. Најголем производител на винил бленда во нацијата. Лесна инсталација на блендата-лок.

Им се допаѓа и на купувачите..