• Ново
Richfield Studios 2.5 Безобразни безобразни ролетни од дрво, Грејстон
zoom_in

Richfield Studios 2.5 Безобразни безобразни ролетни од дрво, Грејстон

DEN 847.84

Износ
check Во продавницата.

Безобразните ролетни со безжични делови од Ricfield Studios 2.5 ”имаат надградени летви за приватност за дополнителна приватност и контрола на светлината, како и 25% поголеми лекови за поголемо гледање нанадвор. Дизајнот без кабел додава безбедност во домовите со деца и миленичиња и лесно се крева и се спушта на посакуваната позиција. Вклучен е 3-инчен декоративен валент на круната. • Вистинската ширина на слепиот е 1/2 ”потесен од нарачаната големина за да се овозможи дозвола за монтирање • Операцијата без безжично лесно се крева и се намалува на вашата посакувана позиција • Дизајнот без кабел обезбедува дополнителна безбедност за деца и миленичиња • Надградени 2,5” простории затемнети приватност на приватност Со врежана текстура за изгледот на вистинското дрво • 3 ин. Декоративна валенција на круната со обвивка зад аголот • Грижа : Избришете со мека крпа, мит за прашина или прицврстување на тркалезна четка од правосмукалка • Монтање хардвер и едноставни упатства ги вклучуваат богатите теренски студио 2.5 „Безобразните ролетни за безобразни делови од дрво имаат надградени летви за приватност за дополнителна приватност и контрола на светлината, како и 25% поголеми лекови за поголемо гледање нанадвор. • Дизајнот без кабел додава безбедност во домовите со деца и миленичиња и лесно се крева и се спушта на посакуваната позиција. • Вклучен е 3-инчен украсен валент на круната.

Им се допаѓа и на купувачите..