• Ново
Да4all Сина х-фирма за актуелна валјак 14in со црвено бело стапче за масажа
zoom_in

Да4all Сина х-фирма за актуелна валјак 14in со црвено бело стапче за масажа

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Дали барате нешто специјално дизајнирано за масирање и истегнување на сите мускули со ткива во различни насоки? Погледнете никаде на друго место, освен да 4all x-firm 5 '' x 14 '' Длабоко ткиво масажа за масажа на ролери и маса за масажа комбо! Не само што ја зголемува вашата основна абдоминална, стабилизација, туку и вашата флексибилност и моќ. И без разлика дали е тешко или меко, зависи од вашиот личен вкус затоа што нема гаранција дека мекоста или цврстината всушност одговараат на вашата. И врз основа на цената, ефективноста, вистинската вредност, издржливоста и цврстината, овој валјак на да4all наскоро ќе стане неразделен пријател на ваш. • 14 инчи долги со дијаметар од 5,5 инчи, со што лесно се вклопува во салата, ранец, багаж. • 100% EVA материјал и цврста конструкција за поголема издржливост и поголема поддршка при дневна употреба. • Мека за да се допре сè уште во цврста градба со уникатните техники на точката на активирање за поефикасни масажи. • Исклучиво направени да ги масираат и истегнуваат сите мускули и меки ткива во неколку насоки. • Зголемете ја рамнотежата, пилатес јадрото ABS, стабилизацијата на грбот, свеста на телото, флексибилноста, динамичната моќност. • Совршено за таргетирање на стапалото, грбот, раката, половината, вратот, колковите и нозете. • Обезбедете ефекти за масажа на длабоко ткиво, благодарение на испакнатините што ја имаат основната цврстина и флексибилност. • Лесно се вклопува во теретана торба, ранец и багаж за носење. • 17-инчен стап за масажа : Суштинска опрема за фитнес и физикална терапија. Високо препорачано од професионални спортисти, лични тренери, физиотерапевти и хиропрактори за ефикасност и прекрасен ефект . • Одлично за физикална терапија и олеснување на болката : Масажа на длабоко ткиво за стапало, теле, опсег, грб и рамо. Олеснување на болката, како што се шинки, плантарна фасцитис, ишијас, синдром на немирни нозе многу повеќе. • 1-годишна гаранција и 60-дневно враќање.

Им се допаѓа и на купувачите..