• Ново
Затемнување Дарин Оги, затемнување, римска сенка, слонова коска, 64
zoom_in

Затемнување Дарин Оги, затемнување, римска сенка, слонова коска, 64

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Брендот за завеси #1 во земјата сега прави нијанси! Донесете рафинирано и светско решение за сенка на вашите прозорци со затемнувањето Дариен Тотално затемнување на безжични збирки на римска сенка. Белата пена, обложена за поддршка на карактеристиките, блокира 100% од дојдовна светлина и спречува згаснување на ткаенината. Овој уникатен дизајн на полиестер мешавина помага да се блокираат дојдовната летна топлина и зимската студ. Лесен за инсталирање и 100% безжични - најдобро за деца овластени. Достапно во слонова коска, сребро, постелнина и сива боја. На располагање ширина се 27-, 31-, 33-, 35-, 36- и 39-инчи. 97% полиестер, 3% други влакна. Увезени од Кина. Затемнување Дарин Оги, 100% затемнување, римска сенка, слонова коска, 27 x 64 вкупно затемнување - блокира 100% од дојдовна светлина. Двоен помине бела пена наредена со дополнителна лагер. Намалување на бучавата. Топлинските својства помагаат да се задржи летната топлина и зимската студ надвор од вашиот дом. 100% безжичен - Најдобро за деца овластени. Лесна инсталација. Секоја сенка мери 64 инчи во должина. Достапни ширини : 27-, 31-, 33-, 35-, 36- и 39-инчи. 97% полиестер, 3% други влакна. Само чисто место. Одвојната ткаенина за лице овозможува полесно склопување. Исчистете со лесно тресење или прашина. Иако може да се одвои од прицврстувачот за кука и јамка, горната ткаенина на лицето не е целосно отстранлива. Скриената рачка го олеснува спуштањето и подигнувањето на сенката во едно лесно движење. . Може да се користи како внатрешна или надворешна монтажа со вклучен хардвер за инсталација 97% полиестер, 3% други влакна. . Увезени од Кина.

Им се допаѓа и на купувачите..