• Ново
Лазер Шарп 9135 - Солена Вода Најлавир Премиум Снел Сз 1 0, Брои
zoom_in

Лазер Шарп 9135 - Солена Вода Најлавир Премиум Снел Сз 1 0, Брои

DEN 208.64

Износ
check Во продавницата.

Лазер Шарп 9135Х-1/0 Солена Вода Најлавир Премиум Снелирани Рибни Куки Сз 1/0, 5 брои. Лазер Остри Куки Се Дизајнирани, конструирани и тестирани во Соединетите држави користејќи Американски Челик, патентираната лазерска Остра игла и фалсификуваната технологија обезбедува поостро, посилно, подолго држење од водечката конкуренција. Ултра-остар и супер издржлив игла точка кука точка вклучени на Сите Лазер Остри куки заедно со намена изградена, техника специфични кука дизајни може да се подобри поврземе сооднос и презентација. в сите Куки Со Канџи Од Орел, вклучително И Лазер Шарп, се направени од високо јаглероден челик добиен од Соединетите држави. Орел Канџа Лазер Остри Куки За Риби се изградени да издржат и да ги задоволат потребите на риболовците кои бараат, од почетници до риболовци на турнири. Процесот на термичка обработка тестиран на време обезбедува куките да бидат силни и издржливи. Куките се смислено обложени со соодветен материјал за секој случај на употреба, зголемувајќи ја издржливоста. Внимателното и намерно инженерство гарантира дека куките се добро прилагодени на задачата што ја имате, без разлика дали користите кука специфична за техника или нешто повеќе разноврсно за поширока употреба.

Им се допаѓа и на купувачите..