• Ново
Мамка Мек Двојно Ками Класици, Оригинална Серија
zoom_in

Мамка Мек Двојно Ками Класици, Оригинална Серија

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Двојниот Удар има 40-годишна историја како врвен производител за перде, пастрмка и разни други видови. Двојниот Удар ги има сите атрибути на спинерот На Венчалниот Прстен плус дизајн со две куки што дава одлични резултати особено кога се користи со црв. Мек Е Наведуваш Двојно Whammy Класици, Оригинална Серија : 2 Кука Опрема, Во Избор На 3 Кука Големини. 48 " Лидер Со Тест Врз Основа На Големината На Куката. 2 Кука Верзија На Нашиот Познат Свадба Прстен Фабрика.

Им се допаѓа и на купувачите..