• Ново
Хилдебрант Чекан Време # Колорадо, Бакар Блуфил
zoom_in

Хилдебрант Чекан Време Колорадо, Бакар Блуфил

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Овој пред-снел ув црв темперамент фабрика има брза промена clevis и е рачно снел со невидлив флуоројаглероден лидер. Хилдебрант Чекан Време #4 Колорадо, Бакар Bluefill : Пред-snelled УВ црв темперамент фабрика со брза промена clevis. Рака снел со невидлив флуоројаглероден лидер. Зачукуваше сечилото На Колорадо. Произведува звучни вибрации. Брзи промени клевис. Гло мониста и УВ сечилата привлекуваат риби при слаба осветленост.

Им се допаѓа и на купувачите..