• Ново
Сдјма Машки Тренинг Кошули Мажи Секојдневен Цврст Елек Памук И Ленена Долна Кошула Гроздобер Тока Без Ракави
zoom_in

Сдјма Машки Тренинг Кошули Мажи Секојдневен Цврст Елек Памук И Ленена Долна Кошула Гроздобер Тока Без Ракави

DEN 461.76

Износ
check Во продавницата.

Мажи Секојдневен Цврст Елек Памук И Ленена Долна Кошула Гроздобер Брава Без Ракавикарактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење Стилски И моден дизајн ве прави попривлечни Совршен Натпревар Со вашите омилени, тексас фармерки итн Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Носењето ќе направи да изгледате поубаво.Сезона : Лето/Есенски Пол : Менокација : Надворешен,Секојдневен,Дневен Материјал : должина на памук и Ленен ракав : Тип На Шема Без Ракави : Цврст Стил : Мода,Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Парчиња Машки Блузи.Usukeubustshoulderlengthxxxl4x-Големи 141844120cm/47.24"48cm/18.90"68cm/26.77" Големина : XXXXLSize. : 4 X-Large US : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 120cm/47.24 "рамо : 48cm/18.90" Должина : 68cm/26.77 " Тренингот. Шарени. Хип-хоп.

Им се допаѓа и на купувачите..