• Ново
Лето Дете Бебе Момче Девојка Облека Во Собата Унисе Памук Облека Цртан Филм Печатење Без Ракави Екипажот Резервоарот Блузи Шорцеви
zoom_in

Лето Дете Бебе Момче Девојка Облека Во Собата Унисе Памук Облека Цртан Филм Печатење Без Ракави Екипажот Резервоарот Блузи Шорцеви

DEN 447.84

Износ
check Во продавницата.

Од цвет девојка фустани за свадба бел цвет девојка фустани за свадба цвет девојка фустани за свадба дете црн цвет девојка фустани за свадба виолетова цвет девојка фустани за свадба цвет девојка фустани за свадба големина 14-16 цвет девојка фустани за свадба долги ракави девојче фустан девојче фустан мало девојче фустан бел цвет девојка фустан мало девојче бохо цвет девојка фустани црн цвет девојка фустан.①Топли Совети : Поради преклопување и транспорт, децата одговараат можеби се очигледни брчки.●Големина€ : костум за слободно време за мали Деца совршен за 8 месеци-5 години девојчиња за бебиња.Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!Материјал : Памук60% Полиестер40%Тип На Шема : Должина На Печатење : Перење Со Кратка Должина : Рачно перење, Не белење, исушете Ја Линијата во сенка, не пеглајте етикета : должина На Ракавот : Краток Ракав : Слаткобичен и моден дизајн го прават вашето бебе попривлечно одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебињаизработен е од висококвалитетни материјали,меко чувство на рака, не Секоја штета На Кожата На Вашето Бебе Ве Молиме Дозволете Мала Разлика Од 1-3 См Поради Рачно Мерење и Мала варијација на Бојата За Различно поставување на екранот,Ви Благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 cmattence plz : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите, благодарам. Ве молиме Прочитајте Го Деталното Мерење На Големината во Описот на Производот пред купувањето. Разновидна Пригода : модерни облеки за мали деца и Девојчиња, совршени за секојдневниот живот, семејни собири, роденденски забави, фотографија, подарок за туширање, подарок за Деца на вашите внуци/внук. Зимзелена кошула за мали деца кошули за мали деца маици за мали деца момчиња 3т кошули за мали деца момчиња 3т кошули за мали деца со долги ракави момчиња 3т кошули за мали деца момчиња 3т кошули за деца од диносауруси момчиња 2т летни кошули за мали деца момчиња 2т кошули за мали деца со долги ракави девојки 2т кошули за мали деца девојки 2т краток ракав мали кошули девојки долги ракави бела кошула за мали деца бела кошула за мали деца долг ракав.

Им се допаѓа и на купувачите..