• Ново
Машки кожен фустан од Georgeорџ со реверзибилен појас со никел тока
zoom_in

Машки кожен фустан од Georgeорџ со реверзибилен појас со никел тока

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Надградете ја вашата гардероба со овие разноврсни и стилски реверзибилни ремени за кожни машки кожни со тока на никел. Ова удобно и сигурно дизајнирано парче е достапно во најразлични големини, што ви овозможува лесно да го пронајдете идеалното вклопување за вашите сопствени потреби. Овој стилски појас на машкиот е обоен црно од едната страна и Оксфорд Браун од друга страна. Оваа одлика ви дава можност да носите или боја однадвор за да се координира со вашиот избор на облека. Цврстата брава на никел го задржува овој појас Georgeорџ безбедно прицврстен во текот на денот. Издржливиот, реверзибилен дизајн на токи може да издржи на строгостите на вашето типично училиште или работен ден без знаци на абење. Може да се носи и со обична и професионална облека исто така за да ги задржите панталоните поддржани додека ја надополнуваат вашата облека. Машки кожен фустан за мажи со реверзибилен појас со тока на никел : реверзибилен дизајн. Цврста тока на никел. Достапно во 32, 34, 36, 38, 40 и 42. Дизајн на стилски појас со двојна боја, кој може да се вклучи по волја.

Им се допаѓа и на купувачите..