• Ново
Сино Небо Академска Година ЦИО Неделен Месечен Планер 11х8. Црно Бело -
zoom_in

Сино Небо Академска Година ЦИО Неделен Месечен Планер 11х8. Црно Бело -

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Сино Небо Аналеис Академска Година Креирај-Свој Капак Неделен/Месечен Планер Оваа академска година планер карактеристики една недела на две страници се шири со наредени дневни блокови. Месечниот преглед на ширење на две страници вклучува дел за белешки за важни проекти. Вклучува страници за годишни цели, контакти, референтни календари и дополнителни страници за белешки. Дебелите страници со врвен квалитет го намалуваат крварењето. Јасен цио (креирајте свој) џеб за покривање ви овозможува да ги следите лабавите белешки, детали и документи пред вашиот планер. Врзување со двојна жица и издржливи, обложени месечни јазичиња нудат лесно вртење страница. Од јули до јуни со два минати бонус месечни прегледи (Мај-јуни) за лесна транзиција кон новата академска година. Датум/Датум : Датум; Календарски Формат : Неделно; Месечно; Формат На Страница : Една Недела на Ширење На Две Страници; Еден Месец на Ширење На Две Страници.Сезонска Достапност : Процент На Рециклирана Содржина Пред Потрошувачите : 0% Пост-Потрошувачка Рециклирана Содржина Проценти : 0% Вкупна Рециклирана Содржина Проценти : 0% Полнење (Да/Не) : Нореверзибилно : Нопекет(и) : Боја На Џебниот Лист(и) : Бели/Црни/Корални Листови По Календар/Планер : 144 одделни Делови : (2) Бонус Изминати Месечни Ширења (Мај-јуни); Контакти; празници; Важни Датуми; Мапа На Држави/Главни Градови; Белешки Страници; Двегодишни Референтни Календари; Годишни Цели Календарски Референтни Блокови : Изминат Месец; Пресуда За Иден Месец : Отворен Распоред тема на страницата : Аналеис Цветни уметнички дела матрл(И) : Ламинирана Картон; семејство На Пластични бои : повеќебојни Бои(И) : Бела/Црна/Корална Тема : аналеис Цветни Детали За Врзување на уметнички дела : Тип На Врзување Со Двојна Жица : Жица-Осизе (Прво Врзана Страна) : 11 Х 8,5 Календарски Термин : 12-Месец (Јули До Јуни)Јулијански Датуми : Јесакадемска Година : Формат На Страница : една недела на Ширење На Две Страници; Еден Месец На Ширење На Две Страници формат На Календар : неделно; Месечен Датум/Датум : Датум глобален тип На Производ : календари и планери-Книга За Состаноци/Личен Организатор Академска Година Блу Скај Цио Неделно/Месечен Планер 11х8, 5 Црно/Бело 2022-2023.

Им се допаѓа и на купувачите..